Aktulaności

Pożegnanie „żłobkowiczów” 2020

31 sierpnia w naszym żłobku odbyło się pożegnanie z kolejnym już pokoleniem „żłobkowiczów”. Z tej okazji dla dzieci przygotowane zostały liczne atrakcje. Był słodki poczęstunek, bańki mydlane, tańce i mnóstwo świetnej zabawy. Od 1 września nasze „Misie” rozpoczęły kolejny etap – przedszkole. Życzymy wszystkim maluchom dużo uśmiechu, radości i samych słonecznych dni. Bawcie się dobrze i odwiedzajcie nas często!

Rekrutacja uzupełniająca - lista osób zakwalifikowanych

DRODZY RODZICE!!!!!

Miło nam poinformować, iż podsumowaliśmy wyniki rekrutacji do projektu "Tworzenie miejsc żłobkowych dla dzieci do lat 3 w Gminie Warta" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

W wyniku przeprowadzonej rekrutacji zakwalifikowanych  zostało 14 dzieci,
2 miejsca pozostały wolne.

W załączeniu umieszczamy  listę  dzieci zakwalifikowanych do udziału w projekcie, co jest jednoznaczne ze wstępnym przyjęciem do Żłobka Gminnego w Warcie.

Jednocześnie informuje, iż  ostatecznie do Żłobka zostanie przyjęte dziecko, którego rodzic podpiszę  umowę w sprawie  korzystania z usług gminnego Żłobka
w wyznaczonym przez nas terminie.

LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO PROJEKTU.PDF

Wydłużenie rekrutacji

Szanowni Państwo!

Informujemy, że została podjęta decyzja o wydłużeniu rekrutacji uzupełniającej do PROJEKTU: „TWORZENIE MIEJSC ŻŁOBKOWYCH DLA DZIECI DO LAT 3 W GMINIE WARTA” nr: RPLD-10.01.00-10-A001/18. do dnia 18.06.2020 roku.

Copyright © 2020. Żłobek w Warcie Rights Reserved.