Aktulaności

Akcja zbierania wody

Z przyjemnością włączyliśmy się w akcję zbierania wody dla pacjentów sieradzkiego szpitala chorych na COVID-19. Akcja została zorganizowana przez Stowarzyszenie „Razem możemy wiele” działające przy Zespole Szkół Specjalnych w Warcie oraz Szkolny Klub Wolontariatu. Dzięki hojności rodziców i pracowników żłobka, udało się zebrać sporą ilość wody.
W imieniu pacjentów serdecznie dziękujemy!

Bal nad  bale w karnawale!

11 lutego w naszym żłobku odbył się bal karnawałowy. Atrakcji nie zabrakło: były tańce, zabawy muzyczno-ruchowe, zabawy z chustą animacyjną, słodki poczęstunek,  balonowy zawrót głowy. W tym dniu dzieci przyszły do żłobka przebrane w piękne, karnawałowe stroje.  Z niecierpliwością czekamy na zabawę w przyszłym roku!

Światowy Dzień Chorego

Z okazji Światowego Dnia Chorego, przypadającego na 11 lutego, maluszki ze Żłobka  Gminnego w Warcie wzięły  udział w akcji organizowanej przez Fundację Dr Clown „Wszystkiego dobrego dla chorego.”  Wzorem lat ubiegłych dzieci przygotowały piękną kartkę z życzeniami dla chorych z sieradzkiego szpitala. Wszystkim chorym życzymy siły i wytrwałości w pokonywaniu choroby oraz szybkiego powrotu do zdrowia.

Copyright © 2021. Żłobek w Warcie Rights Reserved.